Haberler

Faki, Viyana Ekonomi ve İşletme Üniversitesine Başvurdu!

TED Eskişehir Koleji mezunu olan öğrencimiz, Avusturya'nın en prestijli okullarından olan "Viyana Ekonomi ve İşletme Üniversitesinde" lisans eğitimine devam edecek. Öğrencimize şimdiden başarılar diliyoruz.

Volkan, Viyana Teknik Kabulünü Aldı!

TOBB Üniversitesi mezunu olan öğrencimiz, Viyana Teknik Üniversitesinde "Enerji ve Otomasyon" yüksek lisans programına katılacak. Volkan'a Avrupadaki yeni yaşamında, yeni eğitim hayatında başarılar dileriz. Yolun açık olsun!

Ayberk, Hukuk Eğitimi İçin Viyana'yı Tercih Etti!

İstanbul Alman Lisesi öğrencisi olan Ayberk, üniversite eğitimine Viyana'da devam edecek. Viyana Üniversitesinde Hukuk eğitimi alacak olan öğrencimize şimdiden başarılar diliyoruz..

Fatih, Viyana Teknik Üniversitesi Kabulünü Aldı!

Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi Fatih, eğitimine aynı bölümde Viyana Teknik Üniversitesinde devam edecek. Kabul-yatay geçiş işlemleri tamamlanan öğrencimize Avrupadaki yeni yaşamında mutluluklar, başarılar diliyoruz.. Yolun açık olsun!

Zeynep, Macaristan'ı Tercih Etti!

Öğrencimiz ilk yıl McDaniel Kolejde alacağı hazırlık eğitimi sonrasında psikoloji lisans eğitimine devam edecek. Ön kayıt işlemleri tamamlanan öğrencimize şimdiden başarılar, Avrupadaki yaşamında mutluluklar diliyoruz..

Efe, Viyana'yı Tercih Etti!

İstanbul Anadolu Lisesinden bu yıl mezun olacak Efe, Viyana Ekonomi ve İşletme Üniversitesinde " İşletme, Ekonomi ve Sosyal Bilimler" ana bilim dalında lisans eğitimine devam edecek. Ön kayıt işlemleri tamamlanan öğrencimize şimdiden başarılar diliyoruz.

Kaan'ın Avusturya Oturum İzni Onaylandı!

Viyana Teknik Üniversitesinde Makine Mühendisliği lisans programına katılacak olan öğrencimizin tüm resmi işlemleri tamamlandı. Yolun ve bahtın hep açık olsun Kaan!...

Umut Baran; Viyana Teknikte!

Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencisi olan Umut kabulünü aldı! Öğrencimiz, Makine mühendisliği ana bilim dalında eğitimine Viyana Teknik Üniversitesi'nde devam edecek. Yolun ve bahtın hep açık olsun Umut! Avrupadaki yeni yaşamında başarılar dileriz..

Leyla, Viyana Teknik Üniversitesi'ni Tercih Etti!

İstanbul Gedik Üniversitesi Mimarlık ana bilim dalı öğrencisi Leyla, eğitimine Viyana'da devam edecek. Başvuru işlemleri tamamlanan öğrencimize başarılar diliyoruz.

Çağrı, Viyana Üniversitesi'nde!

06 Ocak'ta başvurusu yapılan öğrencimizin 22 Ocak 2018'de kabulünü aldık. Çağrı, Viyana Üniversitesi'nde Sanat Tarihi eğitimine devam edecek. Yolun ve bahtın açık olsun Çağrı!

Beren Viyana Üniversitesi'nde!

12 Ocak 2018 tarihinde İletişim yüksek lisans programı için başvurusu yapılan öğrencimizin kabulünü 24 Ocak 2018'de aldık. Beren'e Avrupadaki yeni yaşamında mutluluklar, başarılar diliyoruz. Yolun ve bahtın açık olsun!

Fatih, Eğitimine Viyana Teknik Üniversitesinde Devam Edecek!

Öğrencimizin, Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğinden Viyana Teknik Üniversitesine yatay geçiş için başvuru işlemleri tamamlanmıştır. Kendisine başarılar diliyoruz.

Can Akademi

Körfez Mahallesi Berk Sokak Barış İş Merkezi Kat:5, Daire:58 41040 İzmit | KOCAELİ

Bize Ulaşın

Tel : 02626060773 - 05533130773
Fax : 02626060773
Email : can@akademiko.net

Bizi Takip Edin