Haberler

Tunahan, Moskova Havacılık Enstitüsünde!

Öğrencimiz dünyanın en iyi havacılık üniversiteleri arasında gösterilen MAI de “Aircraft Engineering” lisans programında eğitim alacak. Rusça ve İngilizce dillerinde eğitim fırsatı sunan okul ekonomik eğitim ücretiyle dikkat çekiyor. Yolun açık olsun Tunahan!

Çağlar da, Viyana Üniversitesi’ni tercih etti!

Öğrencimiz, eğitim hayatına Viyana Üniversitesi’nde coğrafya bölümünde devam edecek. Yolun açık, başarıların daim olsun Çağlar!

Mehmet, Viyana Üniversitesi’ni tercih etti!

Dumlupınar Üniversitesi öğrencisi olan Mehmet, eğitim hayatına Viyana Üniversitesi’nde tarih bölümünde devam edecek. Yolun açık, başarıların daim olsun Mehmet!

Özgür, Viyana Üniversitesi’ni tercih etti!

Viyana Üniversitesi’nde mütercim ve tercümanlık bölümünde eğitim alacak olan öğrencimize şimdiden başarılar diliyoruz. Yolun açık, başarıların daim olsun Özgür!

Yaren, Viyana Üniversitesi’ni tercih etti!

Acıbadem Üniversitesi mezunu olan öğrencimiz, Viyana Üniversitesi’nde psikoloji yüksek lisans eğitimi alacak. Yaren, Avusturya’nın en iyi üniversitesinde eğitimine devam edecek. Yolun açık, başarıların daim olsun Yaren!

Ezgi Viyana Teknik Üniversitesini Tercih Etti!

Ege Üniversitesi mezunu olan başarılı öğrencimiz, dünyanın en iyileri arasında gösterilen Viyana Teknik Üniversitesinde "Kimya Müh. Master" programına katılacak. Ezgi'nin ülkemizi, Viyana Teknik Üniversitesi ve dolayısıyla Avrupa'da en iyi şekilde temsil edeceğinden hiç kuşkumuz yok! Yeni yaşamında mutluluklar, başarılar diliyoruz; yolun açık olsun Ezgi!

Arda, Viyana Teknik Üniversitesi’ni tercih etti!

ODTÜ Kimya Mühendisliği mezunu olan öğrencimiz, Viyana Teknik Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimi alacak. Türkiye’nin en iyi üniversitesinde lisans eğitimini tamamlayan Arda, Avusturya’nın en iyi teknik üniversitesinde eğitimine devam edecek. Yolun açık, başarıların daim olsun Arda!

Can Berk McDaniel'de!

McDaniel Kolejde İşletme I Ekonomi bütünleşik lisans programını hedefleyen öğrencimiz İlk yıl İngilizce hazırlık eğitimi alacak. McDaniel öğrencileri lisans programlarının ilk 2 yılını Macaristan'da son 2 yılını ise isterlerse Amerika'da okuma imkanına sahipler. Yolun açık olsun Can Berk!

Ecehan McDaniel'de!

Semmelweis Üniversitesi'nde tıp okumayı hedefleyen öğrencimiz tıp hazırlık eğitimi için McDaniel Koleje kayıt yaptırdı. McDaniel Kolej Macaristan tıp üniversiteleri resmi hazırlık kolejidir. Macaristan'da tıp eğitiminin en garanti yolu McDaniel Kolejden geçer. Yolun açık olsun Ecehan!

Berk, Mimarlık Eğitimi İçin “Tuwien” i Tercih Etti!

Dünyanın en iyi üniversiteleri arasında gösterilen “Viyana Teknik Üniversitesi” nde eğitim alacak olan öğrencimize şimdiden başarılar diliyoruz. Viyana Teknik Üniversitesinde yıllık eğitim ücreti yıllık toplam 1500 € dur.

Faki, Viyana Ekonomi ve İşletme Üniversitesine Başvurdu!

TED Eskişehir Koleji mezunu olan öğrencimiz, Avusturya'nın en prestijli okullarından olan "Viyana Ekonomi ve İşletme Üniversitesinde" lisans eğitimine devam edecek. Öğrencimize şimdiden başarılar diliyoruz.

Volkan, Viyana Teknik Kabulünü Aldı!

TOBB Üniversitesi mezunu olan öğrencimiz, Viyana Teknik Üniversitesinde "Enerji ve Otomasyon" yüksek lisans programına katılacak. Volkan'a Avrupadaki yeni yaşamında, yeni eğitim hayatında başarılar dileriz. Yolun açık olsun!

Can Akademi

Körfez Mahallesi Berk Sokak Barış İş Merkezi Kat:5, Daire:58 41040 İzmit | KOCAELİ

Bize Ulaşın

Tel : 02626060773 - 05533130773
Fax : 02626060773
Email : can@akademiko.net

Bizi Takip Edin