Haberler

Efe, Viyana'yı Tercih Etti!

İstanbul Anadolu Lisesinden bu yıl mezun olacak Efe, Viyana Ekonomi ve İşletme Üniversitesinde " İşletme, Ekonomi ve Sosyal Bilimler" ana bilim dalında lisans eğitimine devam edecek. Ön kayıt işlemleri tamamlanan öğrencimize şimdiden başarılar diliyoruz.

Kaan'ın Avusturya Oturum İzni Onaylandı!

Viyana Teknik Üniversitesinde Makine Mühendisliği lisans programına katılacak olan öğrencimizin tüm resmi işlemleri tamamlandı. Yolun ve bahtın hep açık olsun Kaan!...

Umut Baran; Viyana Teknikte!

Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencisi olan Umut kabulünü aldı! Öğrencimiz, Makine mühendisliği ana bilim dalında eğitimine Viyana Teknik Üniversitesi'nde devam edecek. Yolun ve bahtın hep açık olsun Umut! Avrupadaki yeni yaşamında başarılar dileriz..

Leyla, Viyana Teknik Üniversitesi'ni Tercih Etti!

İstanbul Gedik Üniversitesi Mimarlık ana bilim dalı öğrencisi Leyla, eğitimine Viyana'da devam edecek. Başvuru işlemleri tamamlanan öğrencimize başarılar diliyoruz.

Çağrı, Viyana Üniversitesi'nde!

06 Ocak'ta başvurusu yapılan öğrencimizin 22 Ocak 2018'de kabulünü aldık. Çağrı, Viyana Üniversitesi'nde Sanat Tarihi eğitimine devam edecek. Yolun ve bahtın açık olsun Çağrı!

Beren Viyana Üniversitesi'nde!

12 Ocak 2018 tarihinde İletişim yüksek lisans programı için başvurusu yapılan öğrencimizin kabulünü 24 Ocak 2018'de aldık. Beren'e Avrupadaki yeni yaşamında mutluluklar, başarılar diliyoruz. Yolun ve bahtın açık olsun!

Fatih, Eğitimine Viyana Teknik Üniversitesinde Devam Edecek!

Öğrencimizin, Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğinden Viyana Teknik Üniversitesine yatay geçiş için başvuru işlemleri tamamlanmıştır. Kendisine başarılar diliyoruz.

Beren, Viyana Üniversitesinde Yüksek Lisans Eğitimi Alacak!

Maltepe Üniversitesi mezunu öğrencimiz; Tiyatro, Film ve Medya Çalışmaları ve İletişim Bilimleri master programlarına başvurusunu yaptı. Öğrencimize başarılar, mutluluklar diliyoruz.

Dila, Viyana Üniversitesi'nde Yüksek Lisans Eğitimi Alacak!

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi mezunu olan öğrencimiz, Viyana Üniversitesi'nde "Sosyoloji" ana bilim dalında yüksek lisans eğitimine katılacak. Başvuru işlemleri tamamlanan öğrencimize Avrupa yolunda şimdiden başarılar diliyoruz.

Merve, Viyana Üniversitesi'ni Hedefledi!

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi mezunu olan öğrencimiz, Viyana Üniversitesi'nde "Türkoloji" ana bilim dalında yüksek lisans eğitimine katılacak. Başvuru işlemleri tamamlanan öğrencimize Avrupa yolunda şimdiden başarılar diliyoruz.

Dağhan'ın Avusturya Oturum İzni Başvurusu Onaylandı!

Viyana Üniversitesinde eğitim alacak olan öğrencimiz 29 Kasım 2017 tarihinde başvuru yapmıştı. Başarılar hep seninle olsun Dağhan! Tebrikler!

Ferhat Budapeşte'de!

McDaniel Kolejde yoğun İngilizce hazırlık kursuna katılacak olan öğrencimize eğitim hayatında başarılar, yeni yaşamında mutluluklar diliyoruz. Ferhat, Budapeşte Teknoloji Üniversitesi'nde İnşaat Mühendisliği lisans programını hedefledi.

Can Akademi

Körfez Mahallesi Berk Sokak Barış İş Merkezi Kat:5, Daire:58 41040 İzmit | KOCAELİ

Bize Ulaşın

Tel : 02626060773 - 05533130773
Fax : 02626060773
Email : can@akademiko.net

Bizi Takip Edin