Haberler

Özgür, Viyana Üniversitesi'nde

Öğrencimiz, Viyana Üniversitesi Mütercim Tercümanlık (Lisans) programından kabulünü aldı. Yolun açık, başarıların daim olsun Özgür!

Arda, Viyana Teknik Üniversitesi Kabulünü Aldı!

ODTÜ mezunu olan başarılı öğrencimiz, dünyanın en iyileri arasında gösterilen Viyana Teknik Üniversitesinde "Kimya Müh. Yüksek Lisans" programına kabul edildi. Arda’nın ülkemizi Avrupa'da en iyi şekilde temsil edeceğine eminiz. Yeni yaşamında mutluluklar, başarılar diliyoruz; yolun açık olsun Arda!

Ezgi, Viyana Teknik Üniversitesi Kabulünü Aldı!

Ege Üniversitesi mezunu olan başarılı öğrencimiz, dünyanın en iyileri arasında gösterilen Viyana Teknik Üniversitesinde "Kimya Müh. Yüksek Lisans" programına kabul edildi. Ezgi'nin ülkemizi Avrupa'da en iyi şekilde temsil edeceğinden hiç kuşkumuz yok! Seninle gurur duyuyoruz! Yeni yaşamında mutluluklar, başarılar diliyoruz; yolun açık olsun Ezgi!

Çağlar, Viyana Üniversitesi kabulünü aldı!

Viyana Üniversitesi’nde Coğrafya bölümünde eğitim alacak olan öğrencimize şimdiden başarılar diliyoruz. Yolun açık, başarıların daim olsun Çağlar!

Mehmet, Viyana Üniversitesi Kabulünü Aldı!

Dumlupınar Üniversitesi öğrencisi olan Mehmet, Viyana Üniversitesinde Tarih ana bilim dalında lisans eğitimine devam edecek. Yatay geçiş işlemleri tamamlanan öğrencimize yeni yaşamında mutluluklar, başarılar diliyoruz. Yolun ve bahtın açık olsun!

Yaren, Viyana Üniversitesi'nde!

Acıbadem Üniversitesi Psikoloji ana bilim dalı mezunu olan öğrencimiz, Viyana Üniversitesi Behavior, Neurobiology and Cognition (Master) programından kabulünü aldı. Yolun açık, başarıların daim olsun Yaren!

Said, Viyana Teknik Üniversitesi Kabulünü Aldı!

Bahçeşehir Üniversitesi mezunu olan öğrencimiz, Viyana Teknik Üniversitesinde Enerji ve Otomasyon bilim dalında yüksek lisans eğitimi alacak. Öğrencimize yeni yaşamında mutluluklar, başarılar diliyoruz. Yolun ve bahtın açık olsun!

Rezzan Viyana Üniversitesi Kabulünü Aldı!

Akdeniz Üniversitesi mezunu olan öğrencimiz, Viyana Üniversitesinde Felsefe ana bilim dalında yüksek lisans eğitimi alacak. Öğrencimize yeni yaşamında mutluluklar, başarılar diliyoruz. Yolun ve bahtın açık olsun!

Öğrencilerimiz, St.Petersburg'da!

Dünyanın en iyi denizcilik akademileri arasında gösterilen Rusya'nın alanında 1 numaralı üniversitesi "Admiral Makarov Denizcilik Akademisi" nde denizcilik eğitimi alacak öğrencilerimizin tüm işlemleri tamamlandı, kafilemiz Rusya'ya ulaştı. Tüm öğrencilerimize yeni yaşamlarında mutluluklar diliyoruz. Deniziniz sakin, pruvanız neta olsun!

Yaşar, Viyana Ekonomi ve İşletme Üniversitesi Kabulünü Aldı!

Öğrencimiz, eğitim hayatına Viyana Ekonomi ve İşletme Üniversitesi’nde İşletme ana bilim dalında devam edecek. Yolun açık, başarıların daim olsun Yaşar!

Berin, McDaniel Kolejde!

Semmelweis ve Szeged Tıp Fakültelerini hedefleyen öğrencimiz McDaniel Kolejde pre-medical hazırlık eğitimi alacak. McDaniel Kolej’den mezun olan öğrenciler Macaristan Devlet Tıp Üniversiteleri giriş sınavlarında her zaman daha avantajlıdırlar. Yolun açık olsun Berin!

Tunahan, Moskova Havacılık Enstitüsünde!

Öğrencimiz dünyanın en iyi havacılık üniversiteleri arasında gösterilen MAI de “Aircraft Engineering” lisans programında eğitim alacak. Rusça ve İngilizce dillerinde eğitim fırsatı sunan okul ekonomik eğitim ücretiyle dikkat çekiyor. Yolun açık olsun Tunahan!

Can Akademi

Körfez Mahallesi Berk Sokak Barış İş Merkezi Kat:5, Daire:58 41040 İzmit | KOCAELİ

Bize Ulaşın

Tel : 02626060773 - 05533130773
Fax : 02626060773
Email : can@akademiko.net

Bizi Takip Edin