Haberler

Tansel, McDaniel Kolej'i Tercih Etti!

Macaristan'ın saygın ve kaliteli üniversitelerinden olan McDaniel Kolej, öğrencilerine ilk 2 yıl Budapeşte'de, son iki yıl Amerika kampüsünde eğitim fırsatı sunuyor. Üstelik Amerika'da eğitim ücreti yıllık sadece $8.800! Öğrencimiz mezuniyetinde direkt Amerikan diploması ile ödüllendirilecek. Tansel'e Avrupa ve Amerika'daki yaşamında başarılar, mutluluklar diliyoruz...

Umut, Viyana Teknik Üniversitesi'ne Başvuru Yaptı!

Halen Alman Üniversitesi öğrencisi olan Umut, İnşaat Mühendisliği eğitimine Viyana Teknik Üniversitesi'nde devam edecek. Öğrencimize şimdiden başarılar, mutluluklar diliyoruz..

Alparslan MAI'ye Başvurdu!

Öğrencimiz dünyanın en iyi havacılık enstitülerinden birisi olarak gösterilen Moskova Havacılık Enstitüsünde "uçak mühendisliği" eğitimi alacak. MAI'de okumak bir ayrıcalıktır...

Umutcan, Viyana Üniversitesi'ni Tercih Etti!

Öğrencimiz, lisans eğitimine Viyana Üniversitesi İngiliz dili ve edebiyatı programında devam edecek. Yolun açık, başarıların daim olsun Umutcan!

Doğa, Denizcilik Eğitimine Rusya'da Devam Edecek!

Öğrencimiz, önümüzdeki yıl dünyanın en saygın denizcilik akademileri arasında gösterilen "Admiral Makarov State University of Maritime and Inland Shipping" de eğitim görecek. ⚓ Ön kayıt işlemleri tamamlanan öğrencimize şimdiden başarılar diliyoruz..

Özgür, Viyana Üniversitesi'nde

Öğrencimiz, Viyana Üniversitesi Mütercim Tercümanlık (Lisans) programından kabulünü aldı. Yolun açık, başarıların daim olsun Özgür!

Arda, Viyana Teknik Üniversitesi Kabulünü Aldı!

ODTÜ mezunu olan başarılı öğrencimiz, dünyanın en iyileri arasında gösterilen Viyana Teknik Üniversitesinde "Kimya Müh. Yüksek Lisans" programına kabul edildi. Arda’nın ülkemizi Avrupa'da en iyi şekilde temsil edeceğine eminiz. Yeni yaşamında mutluluklar, başarılar diliyoruz; yolun açık olsun Arda!

Ezgi, Viyana Teknik Üniversitesi Kabulünü Aldı!

Ege Üniversitesi mezunu olan başarılı öğrencimiz, dünyanın en iyileri arasında gösterilen Viyana Teknik Üniversitesinde "Kimya Müh. Yüksek Lisans" programına kabul edildi. Ezgi'nin ülkemizi Avrupa'da en iyi şekilde temsil edeceğinden hiç kuşkumuz yok! Seninle gurur duyuyoruz! Yeni yaşamında mutluluklar, başarılar diliyoruz; yolun açık olsun Ezgi!

Çağlar, Viyana Üniversitesi kabulünü aldı!

Viyana Üniversitesi’nde Coğrafya bölümünde eğitim alacak olan öğrencimize şimdiden başarılar diliyoruz. Yolun açık, başarıların daim olsun Çağlar!

Mehmet, Viyana Üniversitesi Kabulünü Aldı!

Dumlupınar Üniversitesi öğrencisi olan Mehmet, Viyana Üniversitesinde Tarih ana bilim dalında lisans eğitimine devam edecek. Yatay geçiş işlemleri tamamlanan öğrencimize yeni yaşamında mutluluklar, başarılar diliyoruz. Yolun ve bahtın açık olsun!

Yaren, Viyana Üniversitesi'nde!

Acıbadem Üniversitesi Psikoloji ana bilim dalı mezunu olan öğrencimiz, Viyana Üniversitesi Behavior, Neurobiology and Cognition (Master) programından kabulünü aldı. Yolun açık, başarıların daim olsun Yaren!

Said, Viyana Teknik Üniversitesi Kabulünü Aldı!

Bahçeşehir Üniversitesi mezunu olan öğrencimiz, Viyana Teknik Üniversitesinde Enerji ve Otomasyon bilim dalında yüksek lisans eğitimi alacak. Öğrencimize yeni yaşamında mutluluklar, başarılar diliyoruz. Yolun ve bahtın açık olsun!

Can Akademi

Flexy İş Destek Merkezi - Yenişehir Mah. Demokrasi Cad. 54 41050 İzmit | KOCAELİ

Bize Ulaşın

Tel : 02626060773 - 05533130773
Fax : 02626060773
Email : can@akademiko.net

Bizi Takip Edin