Bulgaristan'da Doktora Eğitimi

Bulgaristan’da doktora eğitimi için kuruluşları çok eski yıllara dayanan köklü üniversiteler, öğrencilere birçok seçenek sunmaktadır. Bulgar üniversiteleri çok sayıda doktora öğrencisinin eğitim gereksinimlerini karşılayabilecek akademik kadroyu bünyesinde barındırmaktadır. Doktora eğitim sistemi, müfredatı ve gereklilikleri aynen diğer AB ülkelerinde olduğu gibi Avrupa standartlarındadır.

Bölgesel stratejik ortağımız Berks & Partners ile bu ülkedeki üniversitelerde doktora eğitimine devam eden ve eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz bulunmaktadır. Bunların bir kısmı, bugün Türkiye Cumhuriyeti üniversite ve yükseköğretim kurumlarında öğretim üyesi olarak hizmet vermektedir, diğerleri ise, kamu kuruluşu ve özel sektörde, üst düzey yönetici olarak çalışmaktadır.

Amacımız, Bulgaristan’ın akredite ve kaliteli üniversitelerinde; lisans ve yüksek lisans derecesine sahip adaylara farklı akademik alanlarda %100 garantili olarak Yüksek Lisans, Doktora ve Post-Doktora çalışması olanağı sağlamaktır.

Bulgaristan’da doktora eğitimleri için mükemmel mentörlük hizmeti ve paketlerimizle sizlere yerinde, anlamlı ve garantili hizmet veriyoruz. Daha ayrıntılı bilgiler için lütfen aşağıdaki ilgili linklere tıklayınız. Güncel ve net bilgiler, maddi hususlar ve randevu için lütfen iletişim seçeneklerimizden danışmanlarımıza ulaşınız.


 

 

 

 

 

BULGARİSTAN'DA DOKTORA EĞİTİMİ

Can Akademi

Körfez Mahallesi Berk Sokak Barış İş Merkezi Kat:5, Daire:53 41040 İzmit | KOCAELİ

Bize Ulaşın

Tel : 02626060773 - 05533130773
Fax : 02626060773
Email : can@akademiko.net

Bizi Takip Edin